Chef

0

chef1Nie będę się silił na recenzję filmu, bo znajdziesz sobie bez problemu pewnie napisane lepiej niż ja bym mógł napisać. W kilku krótkich słowach muszę jednak podzielić się z Tobą kilkoma rzeczami, którymi ujął mnie ten film na maksa.

Jeśli jakimś cudem nie znasz tego tytułu to pod wpisem dorzucam trailer. Nie sugeruj się nim jednak zbytnio. Znam ludzi, którzy widząc trailer stwierdzili, że to nie jest film dla nich bo ich gotowanie nie interesuje. I to był największy błąd jaki mogli zrobić. „Chef” to nie jest film o gotowaniu! Kuchnia jest tylko tłem wydarzeń. Ten film opowiada o blaskach i cieniach posiadania pasji. Pokazuje trudne stosunki ojca (szefa kuchni) z synem i żoną. Jednocześnie możemy oglądać jak można pasją zarażać innych. ycie głównego bohatera nie jest usłane różami, sam też popełnił kilka błędów i zapędził się w ponury zaułek życia, a jednak kiedy wraca do korzeni, kiedy zaczyna na nowo odczuwać radość z gotowania okazuje się, że szczęście wraca do niego i do jego rodziny. Dodatkowym smaczkiem jest sposób w jaki pokazane jest wykorzystanie kanałów komunikacji takich jak Twitter do promowania małego biznesu.

„Chef” to lekka historyjka z happy endem pokazująca uniwersalne prawdy, podana jednak w bardzo smakowitej oprawie i okraszona porywającą muzyką, która wyrasta na jednego z bohaterów opowieści. Jest w tym filmie wszystko co mnie kręci – gotowanie, food truck, media społecznościowe, dobry humor i świetna muzyka! Polecam!

Moim zdaniem

88%
88%
Wyśmienity

Jeśli szukasz filmu o kulisach pracy restauracji to nie jest to film dla Ciebie. Jeśli jednak kręcą Cię tematy kulinarne i szukasz dobrej rozrywki na niedzielne popołudnie to lepiej nie można trafić!

 • Fabuła
  6
 • Zdjęcia
  8
 • Muzyka
  10
 • Aktorzy
  10
 • Rozrywka
  10
 • User Ratings (2 Votes)
  9.2